Singles als ‘Hey Pa’, ‘Vandaag’ en ‘Speeltijd’, een MIA in de categorie 'populair', presentator van ‘Is er wifi in Tahiti?’ en ‘Ligt er flan op de Mont Blanc?’ en winnaar van Radio 2's Zomerhit, met "Skwon Meiske". U heeft het natuurlijk al lang geraden... We hebben het over niemand minder dan Niels Destadsbader. 

Als 9-jarige jongen werd hij meteen verliefd op voordracht en drama en gaat vijf jaar later Woordkunst-Drama volgen in het SKI in Gent. De rest is zowaar geschiedenis. 

2017 was voor Niels Destadsbader een jaar om in te kaderen. Maar ook 2018 ziet er veelbelovend uit. Een nieuw album is in de maak en ook zijn deelname aan het populaire VTM-programma 'Liefde Voor Muziek' is volgend voorjaar te zien in vele huiskamers.

Formule Prijs
1 x 75 min. liveOp aanvraag
PresentatieOp aanvraag
Prijzen zijn louter informatief en onder voorbehoud. Alle prijzen zijn steeds excl. 6% btw. Gelieve ons te contacteren voor de meeste recente voorwaarden en prijzen.

Niels Destadsbader boeken?