In 1996 ontstaat er een gelegenheidsformatie op vraag van CC Westrand in Dilbeek. Met een licht humoristische opzet, werd de band Les Truttes gedoopt. Wat in '96 begon als een éénmalige grap, is 20 jaar later uitgegroeid tot een gevestigde waarde.

Covers brengen is één ding. Covers brengen, laten we eerlijk zijn, kan iedereen. Maar covers brengen met dezelfde energie en overgave als Les Truttes... wel dat is vrijwel ongezien. De creatieve mix van muziek en spektakel, met een dosis humor en zelfrelativering, maakt hen na 20 jaar nog steeds onnavolgbaar en uniek!

Na een meer dan succesvolle jubileumtour zullen ze zich in 2018 alweer heruitvinden! Een nieuwe show vol 'überkitsch en undercool', een muzikaal totaalspektakel dat niemand onberoerd zal laten. ‘You ain’t seen nothing yet!’

Formule Prijs
1 x 75 min. live (openbaar optreden)€ 8.050,00
Prijzen zijn louter informatief en onder voorbehoud. Alle prijzen zijn steeds excl. 6% btw. Gelieve ons te contacteren voor de meeste recente voorwaarden en prijzen.

Les Truttes boeken?